Викрутки Diamant Drei-Ve від CIMCO

CiMCO DV

Трьохсекційна рукоятка

Максимально гладка трьохсекційна рукоятка викрутки ідеально враховує можливість людської кисті обертатися на 120 °.

Трохи подовжений корпус дозволяє домогтися оптимального ручного тиску і максимального прилягання руки до рукояті. Подальша розробка і удосконалення дозволили домогтися зниження зусиль (осьового тиску), що додаються людиною при обертальному русі, на жало викрутки.

 

Процес трьохкомпонентного лиття під тиском

Нова рукоятка з ергономічним дизайном, виготовлена ​​за допомогою трьохкомпонентного лиття під тиском. Ця інноваційна технологія дозволяє не тільки домогтися бездоганного виду продукції, але і дає ряд переваг. Використання спеціальних матеріалів зокрема знижує втому при використанні інструменту.

 

  • Перший компонент (чорний) складається з міцного матеріалу, дозволяючи формувати відмінний стик між стрижнем і рукояткою. До того ж, саме цей матеріал дозволяє гарантувати збереження інструменту при падінні з певної висоти.
  • Другий компонент (червоний) є сполучною ланкою між внутрішнім і зовнішнім компонентами. Головна перевага - абразивна стійкість рукоятки.
  • Третій матеріал (чорний) - м'який компонент, який дозволяє знизити ковзання навіть при брудних руках. За рахунок цього компонента істотно збільшується коефіцієнт тертя, що призводить до збільшення крутного моменту.

 

Потрійна якість

Зазвичай стрижні виробляються згідно з відповідним стандартом DIN ISO і VDE. Ми є ексклюзивними виробниками стрижнів з високолегованої сталі, що дозволяє досягти міцності до 54 HRC. Вся рукоятка викрутки і лита ступінчаста ізоляція стержня захищають від напруги 1500 В DC і 1000 В AC. Кожна викрутка відповідає стандарту IEC 60900: 2004 та індивідуально тестується при напрузі 10000 В.

Профіль ізольованої викрутки, нанесений на торці рукоятки, допомагає швидше знайти необхідну викрутку.

Ви можете замовити як штучний виріб, так і набір викруток. Всі викрутки і набори викруток діляться на дві групи: