Харчова промисловість

Харчова промисловість є однією з найбільш вибагливих промислових галузей. Жорсткі гігієнічні та санітарні норми, які є в харчовій промисловості застосовуються також і до електротехнічним компонентам.

branchen food-beverage Broetchen 4c

Існує цілий ряд складних вимог до кабельно-провідникової продукції у харчовій промисловості, так само як і на заводах з пакування. Вона повинна бути стійкою до цілого ряду хімічних, термічних та фізичних впливів для того, щоб вона могла використовуватися в морозильних камерах чи вологому середовищі, а також надійно виконувати свої функції. Гігієна виробництва стоїть на першому місці, коли це стосується їжі. В результаті, стійкість до хімічних та лужних промисловим чистячих речовин набуває особливої ​​важливості.

 

Наші рішення для Ваших потреб

Як довгостроковий партнер в галузі машинобудування Lapp має широкий асортимент як стандартних, так і спеціалізованих виробів, які відповідають всім вимогам харчової промисловості. Наш перевірений асортимент продукції містить рішення практично для будь-якої задачі, а підтримка наших лабораторій та випробувальних центрів є вагомим аргументом при виборі.

Ми співпрацюємо з різними партнерами у сфері харчової промисловості та знайомі зі специфічними вимогами цієї галузі. Таким чином ми можемо розробити правильні рішення для кожного виду діяльності:

 

  • Переробка молока
  • М'ясо та переробка риби
  • Випічка та кондитерські вироби
  • Розлив напоїв
  • Пакувальне обладнання

Залишіть ваші контакти, щоб завантажити брошуру "Рішення Lapp для харчової індустрії"

No form to show
Маєте питання чи необхідна технічна консультація?

Кабельний ввід SKINTOP® HYGIENIC

Кабельний ввід SKINTOP® INOX