Морське застосування

sea

Кожна морська бурова платформа обов'язково потребує наявності розширених та інтегрованих систем енергопостачання, контрольно-вимірювальної апаратури та автоматики, системи контролю та управління і комунікаційні мережі, які можуть працювати у жорстоких умовах експлуатації, при цьому дотримуючись вимог безпеки людини та навколишнього середовища. Кабелі, що використовуються в кораблебудуванні та на морських платформах, повинні бути досить стійкими до високих навантажень та придатним для роботи в морському середовищі.

ЛАПП УКРАЇНА є офіційним представником італійського виробника кабелю Elettrotek, зокрема лінійки продукції для морського застосування, що охоплює силові кабелі та кабелі передачі даних.

Переваги лінійки кабелю для морського застосування:  

·         стійкість до дії морської води, можливість постійного використання під водою;

·         стійкість до вологи навіть при значному механічному впливі;

·         безпечна передача даних;

·         доставки невеликими відрізами.

Вся продукція пройшла відповідні випробування та підтверджена сертифікатами, основними з яких є Lloyd's Registers of Shipping (LRS), Russian Maritime Register of Shipping (RMRS).

Гнучкий підхід і клієнтоорієнтованість завжди були і залишаються бути основними перевагами як LAPP, так і Elettrotek. На наші рішення Ви можете покластися, завдяки досвіду і високій кваліфікації наших співробітників.

--> Сертифікат офіційного постачальника