Ліфтове і конвеєрне обладнання

У сучасному світі поняття ринок стало дійсно міжнародним. Обмін товарами на міжнародному рівні вимагає високоорганізованої і надійної логістики. Кабелі та усі супутні аксесуари відіграють найважливішу роль у цьому процесі. Кожна ланка в технологічному ланцюжку має працювати надійно, адже саме найслабша ланка визначає надійність цілої системи.

Використання кабеля ÖLFLEX® и UNITRONIC® для ліфтів та конвеєрів

Використання кабеля ÖLFLEX® и UNITRONIC® для ліфтів та конвеєрів

Глобалізація об'єднує країни між собою, а світові товарні потоки продовжують зростати. Таке зростання стало можливим завдяки сучасним технологіям і транспортній системі. У міжнародній логістиці від швидкості реакції та часу обробки залежить успішність всієї системи. Всі процеси обробки повинні працювати без перебоїв та ефективно.

 

Ми тримаємо Вас в русі

Для управління процесами Lapp пропонує широкий асортимент контрольних кабелів ÖLFLEX®, кабелів передачі даних UNITRONIC® та кабельних аксесуарів.

Наш асортимент кабельно-провідникової продукції для підйомно-транспортного устаткування може бути використаний в ролі тягового або буксирувального тросу, а також знаходить своє застосування в лебідках, підйомних механізмах і конвеєрах.

Lapp Group також надає готові системні рішення. Як глобальний гравець з міжнародною дистриб'юторською мережею ми можемо підтримувати ваш бізнес по всьому світу.

 

Підтверждена якість

Якість продукції Lapp регулярно перевіряється в наших тестових центрах і лабораторіях. Приміром, ми проводимо тестування на спеціальному стенді, спеціально розробленому для кабелю ÖLFLEX® CRANE. Такі параметри як швидкість руху котушки і навантаження натягу можуть регулюватися згідно необхідних вимог. Ми уважні до якості, тому Ви можете довіряти нашій продукції.

 

 

ÖLFLEX® Кабель під`єднання та управління

Кабель для намотування на барабан

Кабель з опорним елементом

Ліфтовий кабель

Плоский кабель

 

SKINTOP® Кабельні вводи

Кабельні вводи для плаского кабелю

 

Кабельні аксесуари

Елементи для направлення та фіксації