Мережеві рішення

Два значення в одному понятті - Ethernet це мережева технологія, що спочатку була розроблена для зв'язку локальних мереж (LAN). В даний час Ethernet знаходить все більше застосувань в промисловому виробництві. Промисловий Ethernet дозволяє об'єднати офісний і промисловий світи.

Комбінаційні розетки MENNEKES

Комбінаційні розетки MENNEKES

На сьогоднішній день Ethernet став найбільш поширеним типом технології комунікації в світі. Він дозволяє обмінюватися даними між усіма підключеними пристроями. Ethernet використовує широкий діапазон мережевого кабелю та матеріалів для передачі даних, включаючи мідь, оптоволокно, полімерні волокна, lan кабель, ethernet кабель та навіть бездротові системи.

Завдяки його простоті, стандарт Ethernet став найбільш часто застосовуваний. Причина його універсального визнання полягає у тому, що він пропонує основні технології, які лежать в основі найбільшої мережі в світі - Інтернет.

 

Переваги Ethernet і пов'язані з ним мережеві технології:

  • Простота, легкість розширення
  • Швидке введення в експлуатацію, завдяки простій технології зв'язку
  • Широка пропускна здатність до 10 Гбіт/с
  • Можливість застосування в різних видах діяльності (офіси і промисловість)

 

Класична система Field BUS

Рівень машинобудування та виробництва характеризується різними видами Field BUS систем: AS-Interface, Profibus, Device-NET і CANopen.

У систему комунікації можуть бути включені різні датчики і виконавчі елементи, такі як вимірювальні системи або диски, що поєднуються контрольним або логічним шляхом. Швидкість передачі даних складає до 12 Мбіт / с, а максимальна кількість пристроїв - 255 в залежності від типу системи.

 

Відкриття нових можливостей завдяки Ethernet

Промисловий Ethernet являє вдалу альтернативу класичної Field BUS системі. Переваги (незалежно від виробника) Ethernet технологій в офісі зараз все більше оцінюють промислові підприємства. Відкритий Ethernet стандарт надає нові можливості для індустрії.