Комбінаційні модулі

Комбінаційний модуль AMAXX®

Комбінаційний модуль AMAXX®

Комбінаційні модулі AMAXX®

 

Рішення, які можуть замінити безліч розеток і щитків з автоматами захисту - це комбінаційні модулі. В одному корпусі Ви отримуєте необхідний набір розеток для живлення Ваших споживачів, кожен з яких буде надійно захищений.

 

Ми пропонуємо на вибір шість типорозмірів блоків розеток з різним ступенем захисту (IP 44 або IP 67) у трьох кольорах: сірому, червоному або жовтому. Ми не пропонуємо Вам вибирати серед обмеженої кількості сконфігурованих виробів, ми пропонуємо створити свій власний модуль, який буде повністю відповідати всім Вашим індивідуальним потребам. При цьому терміни поставки для Вас будуть такими ж, як якби Ви замовляли стандартний виріб.

 

Спробуйте створити свої власні комбінаційні модулі за допомогою on-line конфігуратор AMAXX®

Спеціальні комбінаційні модулі AirKRAFT®

Спеціальні комбінаційні модулі AirKRAFT®

Спеціальні комбінаційні модулі AirKRAFT®

 

Цей комбінаційний модуль не тільки виглядає вражаюче, але так само вражає своїми характеристиками. У одному пристрої Ви отримуєте електроживлення як для промислових споживачів (СЕЕ-тип), так і для побутових (SCHUKO®-тип), передачу даних через спеціальну розетку RJ45 і подачу стисненого повітря. Він призначений для підвісного, настінного або переносного монтажу та доступний у трьох кольорах: сірому, жовтому або червоному. 3KRAFT відрізняється від свого "старшого брата" зменшеними габаритами і повністю симетричною формою у вигляді кільця. Але не дивлячись на свої малі габарити, здатний виконувати всі ті ж функції що і AirKRAFT®.

Комбінаційні модулі EverGUM®

Комбінаційні модулі EverGUM®

Комбінаційні модулі EverGUM®

 

Якщо Ваша сфера роботи пов'язана з особливими механічними навантаженнями, в такому випадку ми рекомендуємо Вам скористатися нашими комбінаційними модулями з твердої гуми EverGUM®, які абсолютно не схильні такому впливу. Ці вироби представлені як у настінному, так і мобільному виконанні і дозволяють здійснити підключення в тому місці, де це необхідно саме Вам. Комбінаційні модулі EverGUM® є ідеальним рішенням для застосування на будівельних майданчиках або в будь-яких сферах шоу-бізнесу, наприклад під час організації концертів або для застосування на сцені.

Комбінаційні модулі у корпусі з нержавіючої сталі

Комбінаційні модулі у корпусі з нержавіючої сталі

 

Комбінаційні модулі у корпусі з нержавіючої сталі

 

Стандартні комбінаційні модулі з Амапласта, можуть також поставлятися зі спеціальними кришками або корпусами з нержавіючої сталі. Такі рішення дозволяють додати нашим пластиковим комбінаційним модулям антивандальне виконання і розширити сферу їх застосування. Доступні так само варіанти у вигляді колон із трубної сталі з лакофарбовим покриттям.

 

Інструкція по монтажу AMAXX