Логістичний центр у Людвігсбурзі

Логістичний центр у Людвігсбурзі

Логістичний центр у Людвігсбурзі

Будівництво нового логістичного та сервісного центру недалеко від Штутгарту

 

Новий центр оснащений найсучаснішим обладнанням, яке кабельна індустрія будь-коли бачила та розташований в трьох павільйонах.

 

У павільйоні №2, який здатний вмістити 74 тис. кабельних барабанів з діаметром фланця від 40 до 80 см, практично всі процеси повністю автоматизовані.

Кабельні барабани, які надходять із заводів автомобільним транспортом, доставляються на чотири станції розподілу. Там так звані маніпулятори піднімають барабани вагою до 400 кг з палет та розміщують їх на 700-метровий стрічковий конвеєр зі спеціальною пластиковою системою піддонів, запатентованою Lapp Group. Таким чином, кожен барабан доставлений на своє місце зберігання на стелажі. Кожен маніпулятор може обробляти щонайменше 60 барабанів на годину. Так як маніпулятори піднімають барабан за вісь, а не за зовнішні края, пошкодити кабель неможливо, що іноді траплялося при використанні вилочного навантажувача.

Після того, як барабан потрапляє на конвеєр, подальше його пересування по центру повністю автоматизовано: в першу чергу з барабана зчитується штрих-код і записується на RFID чіп, потім йому присвоюється його місце зберігання на складі. Навантажувальні і пошукові машини, які легко дістають до найвищих ділянок центру, працюють у 18 проходах. Можна назвати таку машину ліфтом, який рухається по спеціальних рейках, доставляючи барабан на потрібний рівень. За допомогою променевого та RFID сканування, барабани розташовуються на стелажах у правильному порядку.

 

У павільйоні №1 проводиться нарізання необхідних довжин кабелю і підготовка до відвантаження. Тут також практично всі процеси повністю автоматизовані. Кабельні барабани на палетах рухаються по двом стрічкам до 24 верстатів для нарізання. За й годину тут може бути опрацьовано до 150 барабанів. Як тільки всі кабельні бухти одного замовлення опиняться на автоматичному складі дрібної продукції, вони виводяться зі складу одним натисненням кнопки і надсилаються у одну з п'яти станцій упаковки. Таким чином, кожну годину 334 барабана та 165 бухти можуть підготуватися до відправки. Перевага для клієнтів: продукція упакована у єдину упаковку, а не у різну з різних місць.

 

Павільйон № 3 призначений для зберігання стандартних палет. Він зможе вмістити близько 17 тис. барабанів діаметром від 90 до 120 см.

 

Про центр

Обсяг інвестицій у новий центр у Людвігсбурзі (LC6) склав понад 40 мільйонів євро. Складська площа центру LC6 становить 30 тис. м², його висота 10,5 м. Додатково 1600 м² будуть використовуватися під офісні приміщення. Для завантаження вантажних автомобілів в LC6 передбачено 30 рамп. Загальна площа центру 54 тис. м², що забезпечує достатньо простору для маневрування транспортних засобів. Новий логістичний і сервісний центр LC6 може вмістити 110 000 кабельних барабанів і достатньої кількість палет.