X-CONTACT

Дуже важливо забезпечити максимально можливий баланс між надійним зімкненням контактів і легкістю їх розмикання/замикання. 

Завдяки абсолютно новому процесу виготовлення, гніздові контакти X-CONTACT пружинять виключно завдяки властивостям матеріалу, з якого вони виготовляються, без використання додаткових пружинних елементів. Надійність і безпека замикання контактів досягається за рахунок спеціальної форми контактів.

Але, як X-CONTACT отримує такий ефект, особливо при струмах 63 А та 125 А? Якщо заглянути всередину контакту, стає видною технічна естетика рішення і принцип роботи: Іксоподібний поздовжній розріз в корпусі гніздового контакту і борозни на внутрішній стороні дають такі переваги як інноваційність, простота, надійність і безпека. 

МЕНШІ ЗУСИЛЛЯ

Високу пружність і еластичність гніздового контакту забезпечують інноваційний виробничий процес і матеріал, що використовується. В результаті сила, необхідна для замикання і розмикання контактів, зменшується вдвічі. Це може зробити одна людина - навіть з виробами на струми 125 А!

ПРОРІЗИ

Вид згори показує частини гніздового контакту, що розсуваються під впливом контакту вилки. Така конструкція стала можлива лише завдяки новому методу виготовлення контактів, розробленим MENNEKES.

БОРОЗНИ НА СТІНКАХ ГНІЗДОВОГО КОНТАКТУ

Вони є оптимальним доповненням пружинячого матеріалу і сприяють одночасно поліпшенню контакту та зменшенню зусилля, що прикладається. І це протягом тривалого періоду часу - навіть при замиканні / розмиканні під навантаженням.

ОЧИЩЕННЯ

Всі відкладення на контактах вилки видаляються борозенками на стінках гніздового контакту розетки. Це забезпечує довговічну безвідмовну роботу в найважчих умовах експлуатації.

НІКЕЛЮВАННЯ

Електричні роз'єми з нікельованими контактами гарантують найвищу стійкість в агресивних середовищах. Вони витримують високу вологість повітря, соляну і кислотну атмосферу, а також є стійкими до агресивних газів та парів.

НАДІЙНІСТЬ

Чистячі властивості канавок забезпечують високу надійність і безпеку, через низьке нагрівання контактів, навіть при високому струмі і сильному забрудненні.