X-CONTACT

X-CONTACT

Дуже важливо забезпечити максимально можливий баланс між надійним зімкненням контактів і легкістю їх розмикання/замикання. 

Завдяки абсолютно новому процесу виготовлення, гніздові контакти X-CONTACT пружинять виключно завдяки властивостям матеріалу, з якого вони виготовляються, без використання додаткових пружинних елементів. Надійність і безпека замикання контактів досягається за рахунок спеціальної форми контактів.

Але, як X-CONTACT отримує такий ефект, особливо при струмах 63 А та 125 А? Якщо заглянути всередину контакту, стає видною технічна естетика рішення і принцип роботи: Іксоподібний поздовжній розріз в корпусі гніздового контакту і борозни на внутрішній стороні дають такі переваги як інноваційність, простота, надійність і безпека. 

МЕНШІ ЗУСИЛЛЯ

X-CONTACT

Високу пружність і еластичність гніздового контакту забезпечують інноваційний виробничий процес і матеріал, що використовується. В результаті сила, необхідна для замикання і розмикання контактів, зменшується вдвічі. Це може зробити одна людина - навіть з виробами на струми 125 А!

ПРОРІЗИ

X-CONTACT

Вид згори показує частини гніздового контакту, що розсуваються під впливом контакту вилки. Така конструкція стала можлива лише завдяки новому методу виготовлення контактів, розробленим MENNEKES.

БОРОЗНИ НА СТІНКАХ ГНІЗДОВОГО КОНТАКТУ

X-CONTACT

Вони є оптимальним доповненням пружинячого матеріалу і сприяють одночасно поліпшенню контакту та зменшенню зусилля, що прикладається. І це протягом тривалого періоду часу - навіть при замиканні / розмиканні під навантаженням.

ОЧИЩЕННЯ

X-CONTACT

Всі відкладення на контактах вилки видаляються борозенками на стінках гніздового контакту розетки. Це забезпечує довговічну безвідмовну роботу в найважчих умовах експлуатації.

НІКЕЛЮВАННЯ

X-CONTACT

Електричні роз'єми з нікельованими контактами гарантують найвищу стійкість в агресивних середовищах. Вони витримують високу вологість повітря, соляну і кислотну атмосферу, а також є стійкими до агресивних газів та парів.

НАДІЙНІСТЬ

X-CONTACT

Чистячі властивості канавок забезпечують високу надійність і безпеку, через низьке нагрівання контактів, навіть при високому струмі і сильному забрудненні.