Індивідуальні рішення

Lapp Systems розробляє різні типи індивідуального кабелю для розподільних шаф та електричних збірок. Готовий до монтажу кабель для різних рішень дозволяє раціонально використовувати робочий простір та знизити витрати на виробництво.

Детальну інформацію про лінійку ÖLFLEX® CONNECT, що включає індивідуальні готові до підключення кабельні рішення Ви знайдете за посиланням.

OC Chain website homepage banner 1009x505

Широке виробництво спеціального кабелю

Для виробництва кабельних рішень, ми використовуємо як стандартну номенклатуру кабелю, так і розробляємо спеціальний на власних заводах у разі необхідності специфічних технічних характеристик. Ми доставляємо кабель по всьому світу - туди, де він необхідний, незалежно від того, наскільки складним і специфічним вимогам він повинен відповідати.

Наша мета - завжди шукати кращі рішення для Вас. Це означає запропонувати Вам продукцію та системи, які абсолютно надійні не тільки з точки зору функціональності та якості, але і інвестиційної окупності.  

Для цього наші експерти супроводжують Вас на усіх етапах проекту - від формування технічного завдання до технічного обслуговування поставленого рішення.

 

Продукція під замовлення для використання у максимально складних умовах

Якщо, з якоїсь причини, Не знайшли кабель, що відповідає нашим потребам серед номенклатури Lapp, що включає більше 40 тис. найменувань, - не проблема! Ми готові розробити та виготовити кабель спеціально для Вас. 

Ми виготовляємо кабель із оболонкою ПВХ, поліуретан, термопластич еластомерів, тефлону та інших матеріалів, залучаючи наш досвіт та технічну експертизу. У власному тестовому центрі ми перевіряємо всю продукцію та встановлюємо її виробничий потенціал. 

 

Готові до підключення кабельні рішення, розроблені за індивідуальними замовленнями

Як обрати правильний кабель?