Наша родина

Міцний фундамент усіх торгових компаній LAPP полягає в сімейних цінностях, закладених в основі бізнесу. Існує кілька переважних особливостей, які виділяють компанії LAPP серед інших.

Familie Lapp 85A6046 s Beschnitt

У Німеччині понад три мільйони сімейних підприємств. У 2017 році оборот LAPP склав більше одного мільярда євро. Це робить його однією з 250 найуспішніших компаній в країні, згідно з рейтингом бізнес-порталу DDW «Кращі сімейні підприємства Німеччини» в 2018 році.

Історія цього успіху бере свій початок від людини на ім'я Оскар Лапп. Розглядаючи трудомістке ручне введення одиночних жил в зовнішні оболонки, він поставив собі просте запитання: «Як я можу зробити це краще?», і відповів на це питання інноваційною розробкою. У 1957 році він розробив перший промисловий, гнучкий і маслостійкий контрольний кабель з кольоровим маркуванням.

Його дружина Урсула Іда Лапп твердо вірила в винахід свого чоловіка, яке пізніше стало відомо під торговою маркою ÖLFLEX®. У 1959 році вона зареєструвала компанію U.I. Lapp KG в Штутгарті. Подружжя разом придумали цю назву. Вони хотіли підкреслити, що це їх сімейний бізнес. Вони взяли кредит в 50 000 марок для фінансування свого нового підприємства. Ці інвестиції швидко окупилися. LAPP побачив величезний попит на свої попередньо зібрані кабелі, і компанія швидко росла.

Оскар і Урсула Іда Лапп зі своїми амбіціями, баченням, сміливістю і відданістю стали прикладом, в тому числі своїм синам Андреасу і Зігберт. Після того, як Оскар Лапп помер від серцевого нападу в 1987 році, вони і їх матір продовжували очолювати компанію, як хотів би їх батько.

В останні роки третє покоління родини Лапп прийняло на себе відповідальність за організацію і її співробітників. Маттіас Лапп, онук Урсули Іди Лапп, прийняв на себе обов'язки Андреаса Лаппа в 2017 році після декількох посад в компанії. Пропрацювавши деякий час в Lapp Holding в Сінгапурі, його брат Олександр Лапп став старшим менеджером по диджиталізації та електронній комерції і відповідає за цифрову трансформацію компанії.

Андреас Лапп став головою наглядової ради U.I. Lapp GmbH.