Наша родина

Міцний фундамент усіх торгових компаній LAPP полягає в сімейних цінностях, закладених в основі бізнесу. Існує кілька переважних особливостей, які виділяють компанії LAPP серед інших.

Урсула Іда, Андреас і Зігберт Лапп

Урсула Іда, Андреас і Зігберт Лапп

Оскар і Урсула Іда Лапп разом створили сімейну компанію з високою репутацією і міжнародним визнанням. Як засновники з унікальним успішним досвідом в промисловості, вони служать прикладом для майбутніх поколінь, співробітників та друзів.

 

Їх сумлінна робота та ентузіазм, а також чітке уявлення про бажаний результат, служать прикладом зосередженості, дисципліни і новаторського духу. І все це - для блага своїх клієнтів і для надійного майбутнього компанії. 

 

Після смерті Оскара Лапп від хвороби серця в 1987 році, компанія продовжила розвиватися за його ідеалами. Підприємницька далекоглядність, непохитна вірність інтересам компанії і високі вимоги до якості продукції - все це його спадщина, яка живе донині. 

 

Його дружина і два сини, Андреас та Зігберт Лапп, взяли управління сімейною компанією у свої руки і з того часу успішно її розвивають. З самого дитинства вони усвідомлювали важливість відповідального ведення підприємницької діяльності.