Якість та оточуюче середовище

Якість продукції та сервіс відповідного рівня завжди ключові моментом для досягнення успіху компанії. Використовуючи нашу продукцію, споживач отримує не тільки високоякісний продукт, але також підтримку та сервіс. Тільки так можна розраховувати на довгострокові відносини з клієнтом. Ми добре знаємо, що використовуючи нашу продукцію для своїх потреб, Ви залежите від нашого якості. Ми гарантуємо її Вам!

Тестовий центр Lapp Group

Тестовий центр Lapp Group

Сертифікація гарантує відповідність стандартам

Сертифікація допомагає переконатися в тому, що під час виробництва продукції було дотримано  усі стандарти. Ми пройшли сертифікацію в різних галузях промисловості для відповідності Вашим очікуванням.

 

Управління якістю та DIN EN ISO 9001

Наш контроль якості створений для оптимізації та розвитку планованих операційних процесів. З цією метою ми постійно контролюємо виробничий процес та сервіс. Структура комунікацій між компанією та клієнтом, стратегія вирішення питань, що виникають, мотивація співробітників - все це частина зусиль, спрямованих на підвищення рівня якості наших товарів і послуг.

 

Сертифікація KTA 1401

Стандарт KTA 1401 регулює діяльність компанії щодо забезпечення безпеки продукції в ядерній галузі.

 

Сертифікація ATEX

ATEX - це директиви ЄС, що описує вимог до обладнання та роботи в потенційно вибухонебезпечному середовищі.

Існують дві директиви ATEX (одна для виробників та інша для користувачів обладнання):

  • ATEX 95 обладнання директива 94/9 / EC, Обладнання та захисні системи для використання у вибухонебезпечних середовищах;
  • ATEX 137 робоче місце директива 99/92 / EC, Мінімальні вимоги, що мають бути дотримані з метою мінімізації ризику вибуху.

Директиви включають декілька ключових моментів, що базуються на системі управління якістю ISO 9001 з урахуванням конкретних вимог до безпеки, які мають бути дотримані на виробничих ділянках. Таким чином, разом із директивами це забезпечує комплексну процедуру перевірки відповідності. З червня 2003 року в країнах ЄС може використовуватися тільки та техніка, компоненти та захисні системи якої відповідають директиві ATEX 94/9 / EC. У Німеччині це поняття має назву "Постанова про контроль вибухонебезпечності (Explosionsschutzverordnung)".

Вся наша продукція пройшла сертифікацію ATEX.

 

Відбір сировинних матеріалів, як частина заходів безпеки

Для регуляції власної системи якості ми керуємося не тільки обов'язковими міжнародними стандартами та сертифікатами. Ми розвиваємо свою систему стандартизації якості - для того, щоб Ви були впевнені в нас як у своєму партнері.

Lapp є одним з провідних світових виробників і постачальників готових кабельних рішень. Тому особливу увагу ми приділяємо підтримці високої оцінки нашої продукції та сервісу клієнтами. З цією метою ми робимо сувору перевірку всього вхідного матеріалу для виробництва. Це здійснюється за допомогою як сучасної техніки так і ручних перевірочних процедур. Товари, які не відповідають нашим стандартам, відбраковуються та не використовуються.

 

Сертифікати випробувань проведених за Вашим запитом

Якщо у Вас є особливі вимоги до перевірки продукції, що передбачена для використання у вибухонебезпечних зонах, ми готові провести додаткову перевірку та надати сертифікати відповідності.