RoHS та REACH

Продукція, що Вам постачається, не містить заборонених законодавством речовин.

icon rohs Compliant large

Чинні норми законодавства:

BGBl. I 2003 S.867, rev. 2007 S. 2382 - Обмеження на хімічні елементи;
2006/122/EG - „PFOS“- Європейські норми безпеки;
2002/95/EG - „RoHS“- Європейські норми безпеки;
2037/2000/EG - "Озононестійкі речовини" - Європейські норми безпеки.

 

Оновлення директиви RoHS:

1 квітня 2008 Європейський Суд (Велика палата) опублікував постанову про визнання недійсним рішення комісії 2005/717 / EC від 13 жовтня 2005. Було опубліковано додаток до директиви 2002/95 / EC, що виключав пункт 9a - "DecaBDE в полімерному застосуванні". Це означає, що з 1 липня 2008 речовина Deca-BDE не може використовуватися як складова матеріалу на основі полімеру.

Deca-BDE <Декабромодіфеніл ефір> це тип брому, що включений до групи PBDE (полібромістий діфенілефір). PBDE вже був включений в директиву 2002/95 / EC від 27 січня 2003 (про заборону використання речовин небезпечних для здоров'я). Але ще задовго до 1 липня 2008 року компанія Lapp знизила і обмежила використання у своїй продукції цих елементів.

Враховуючи величезну кількість продукції, зазначеної в нашому каталозі, практично неможливо надати повну інформацію, проте, це не означає, що ми не надаємо гарантованого підтвердження або зобов'язання.

 

REACH - це регламент ЄС № 1907/2006, що регулює з 1 липня 2007 року виробництво та використання усіх хімічних речовин, включаючи їх обов'язкову реєстрацію.

Метою даного регламенту є забезпечення високого рівня охорони здоров'я населення та навколишнього середовища, а також вільний обіг хімічних речовин та включення них до складу препаратів або виробів. Це сприяє підвищенню конкурентоспроможності готових виробів та стимулює інновації.

 

Ухвалений 1 червня 2007 регламент REACH включає наступні норми:

1. З 1 червня 2008, виробники та імпортери подібних речовин, або речовин, що містяться в заготовках (сумішах) повинні реєструвати їх в Європейському хімічному Агентстві.

2. Постачальники матеріалів і препаратів повинні надати одержувачу паспорт безпеки речовини (Стаття 31), або інформацію про заходи безпеки їх застосування (Стаття 32). У деяких випадках паспорт безпеки буде доповнено додатком ("Розширений паспорт безпеки"), що описує актуальні сценарії впливу і нормативи з техніки безпеки.

3. Виробники та імпортери готових виробів, що містять більш ніж 0,1% ваги речовини із списку, обумовленого в регламенті на виріб, повинні надати покупцеві необхідну інформацію, щоб забезпечити безпечне використання, включаючи, як мінімум назву речовини, що входить до його складу.

4. "Особливо небезпечні речовини" (SVHC) можуть згодом стати обов'язковими для санкціонування. У найближчому майбутньому, без отримання попереднього дозволу речовини не можна буде використовувати.

5. Як найвищий захід захисту, в Додатку XVII регламенту REACH, визначено обмеження щодо виробництва, реклами і використання хімічних речовин.

 

Позиція Lapp Group:

Продукція, що постачається Lapp Group, є готовим виробом, не хімічною речовиною, та не виділяє жодних речовин при нормальних та доцільних умовах використання. Також, Lapp Group не може виступати в ролі реєстранта.

Lapp зарекомендував себе як відповідальний виробник безпечної та екологічно сприятливої продукції.

Наша мета - замінити особливо небезпечні речовини (згідно REACH), речовинами, безпечними для використання та здоров'я, щоб зменшити несприятливий вплив на навколишнє середовище. Для цього ми ретельно стежимо за списком особливо небезпечних речовин (SVHC) і постійно оцінюємо нашу продукцію, щоб вчасно приймати відповідні заходи.

Ми вивчаємо усі зобов'язання щодо санкціонування, відповідно до Додатку XIV REACH, а так само обмеження відносно виробництва, реклами і використання речовин, описаних у Додатку XVII REACH.