Покладемо край кабельного хаосу FLEXIMARK®

FLEXIMARK WebsiteSlider EN

Порядок на папері – порядок в голові. Те саме стосується робочого місця, і не тільки письмового столу, верстака чи складського приміщення. Система маркування FLEXIMARK® створює порядок у шафах управління, промислових підприємствах та у всіх місцях, де важливий швидкий та простий огляд кабелів, одиночних жил або компонентів. Більше інформації про FLEXIMARK® можна знайти за посиланням:
bit.do/FLEXIMARK

У LAPP ви отримуєте індивідуальні рішення для підключення та у FLEXIMARK® - якісні маркування. Це велика перевага. LAPP виготовляє індивідуальні наклейки на замовлення та надсилає їх разом із доставкою кабелю. Замовляючи, ви визначаєте, що слід друкувати на маркуваннях з нержавіючої сталі, термоусаджувальних трубках та пластикових кабельних етикетках. Ми виконуємо замовлення та пакуємо маркери і кабелі в одній поставці. Під час монтажу все, що вам потрібно зробити, це встановити етикетку, підключити кабель, і безпечне та довговічне маркування буде зроблено. Все досить просто.

У деяких випадках достатньо стандартних рішень. Наприклад, FLEXIMARK® пропонує дуже компактні наклейки та термоусаджувальні трубки для кабелів та одиночних жил у шафах управління на промислових підприємствах. Ви самостійно можете надрукувати всі типи етикеток та маркувальних рішень у нашому портфоліо. Це можливо зробити на стандартному лазерному принтері, або, якщо написи повинні бути ще довговічнішими, на термотрансферному принтері. Програмне забезпечення FLEXIMARK® гарантує, що кожен надрукований компонент буде знаходитися в точно встановленому місці. Для монтажу на місцях наші портативні принтери - найкращий вибір. Це означає, що наклейки для пластикових тримачів також можна виготовляти безпосередньо під час збірки. Позначення з нержавіючої сталі з чудовою хімічною стійкістю можуть бути нанесені за допомогою ручного тиснення. Або ви можете скористатися набором з нержавіючої сталі, а саме футляром із усім необхідним для маркування на місці в складних умовах.

Система маркування FLEXIMARK® має особливо надійні характеристики. Залежно від продукту, вони мають високу стійкість до ультрафіолетового світла, екстремальних температур, корозії, хімічних речовин та стирання. Відповідно до цього вони застосовуються у різноманітних галузях: морські нафтові вишки, промислові заводи, мости, вітряні та сонячні станції, хімічні заводи або заводи харчової промисловості. Усі можливості для маркування можуть бути як універсальними, так і індивідуальними залежно від вимог клієнта. FLEXIMARK® немає недоліків – він здатний зупинити кабельний хаос.

Наступного разу, коли ви замовите кабелі у LAPP, чому б не додати відповідну систему маркування до свого замовлення?

Детальніше: bit.do/FLEXIMARK