LAPP

20170521 ez Panorama Ausschnitt 690x518px

LAPP - надійно з'єднує світ 

Назва компанії LAPP стала синонімом "інноваційних рішення для з'єднання". Наш бренд асоціюється з високою якістю і першокласним сервісом, а також глибоким розумінням різних галузей промисловості і галузей застосування нашої продукції.
Ми є провідним виробником кабельної продукції в світі. Ми поставляємо все: від кабелю, з'єднувачів і аксесуарів до готових рішень для з'єднання. Продукція LAPP використовується в машинобудуванні, виробництві промислових роботів, громадському транспорті, харчової промисловості, альтернативної енергетики, зарядних системах для електромобілів, платформах для буріння нафтових свердловин і ін. LAPP - перший вибір клієнтів для екстремальних умов експлуатації - в горах і за полярним колом.

У групі LAPP натхненно працює 4.586 людей. У фінансовому році 2020/2021 продажі групи виросли до 1.423 млрд євро.

Наші клієнти цінують досвід і високий рівень сервісу LAPP. Понад 40 000 товарів в нашому каталозі - доказ нашого виробничого потенціалу. Ми завжди готові запропонувати вам найкраще з можливих рішень. Якщо клієнти не знаходять потрібний продукт серед нашої стандартної номенклатури, наші фахівці можуть розробити його для них індивідуально.

LAPP здійснює доставку в будь-який куточок світу, і велика частина продукції завжди є в наявності. Виробництво базується на 21 заводі та виробничих центрах по всьому світу. 44 дочірні компанії та 100 торгових партнерів - гарантія того, що наші клієнти можуть отримати необхідну продукцію і консультацію, де б вони не знаходилися. LAPP Group також володіє часткою в 3 спільних підприємствах.

Компанія LAPP готова до майбутніх викликів. Оскар і Урсула Іда Лапп заснували в 1959 р Оскар Лапп винайшов контрольний кабель ÖLFLEX®, перший брендований кабель галузі. Нові бренди LAPP не змусили себе чекати.

Протягом усієї своєї історії компанія LAPP була і залишається сімейним бізнесом. Зараз компанією керує - Маттіас Лапп, який представляє третє покоління родини Лапп.