Фотоелектрична енергетика

Використання сонячної енергії зростало роками. Згенерована на основі сонячного випромінювання енергія зможе до 2050 року забезпечити 20-25% потреб людства в електриці та скоротить шкідливі викиди. Фотоелектрика використовується в багатьох сферах життя суспільства: від великих енергетичних заводів до домашнього обладнання.

Пример использования солнечной энергии с помощью кабеля ÖLFLEX® SOLAR

Пример использования солнечной энергии с помощью кабеля ÖLFLEX® SOLAR

Оскар Лапп оцінив важливість альтернативних джерел енергії і почав навчати фахівців задовго до першого піку розвитку ринку. Наша пропозиція для цієї галузі включає в себе не тільки спеціалізовану продукцію, а й послуги з планування і перетворення підприємства.
При розробці продукції ми враховуємо кожну експлуатаційну вимогу і пропонуємо рішення для надійного зв'язку між усіма елементами фотоелектричних систем.


Системний постачальник для кожної галузі промисловості


У співпраці з Німецькою Асоціацією для технічного нагляду (TÜV) і Північноамериканською лабораторією з техніки безпеки (UL), ми провели безліч перевірок нашої продукції. Тому кабель ÖLFLEX® SOLAR, кабельні вводи SKINTOP® та конектори EPIC® SOLAR відповідають високим стандартам, а також сертифіковані. Наша продукція може використовуватися в кожній країні і відповідає директивам RoHS.

Відео огляд продукції для сонячної енергетики

Брошура продукція Lapp для Solar energy