Перетворити сонячне світло в енергію за допомогою якісних технологій з'єднання

Північний полюс, пустеля або регіон помірних широт - інноваційні технології для фотоелектрики завжди знаходяться в працездатному стані. Продукція, яку виробляє Lapp Group, завжди надійна у експлуатації. Навіть у разі виникнення вітру або дощу кабелі ÖLFLEX® SOLAR, кабельні вводи SKINTOP® SOLAR та конектори EPIC® SOLAR 4 THIN завжди лідирують.

ÖLFLEX® SOLAR

Кабелі ÖLFLEX® SOLAR були розроблені Lapp Group для з'єднання фотоелектричних модулів. Ізоляція жив із сополимера з електронною зшивкою гарантує максимальну електробезпека і робить кабель дійсно міцним і витривалим до великих навантажень. ÖLFLEX® SOLAR стійкий до механічних навантажень, розривів, жорстких погодних умов, вогнестійкий і не містить галогенів. Коротко кажучи: це довговічне з'єднання, яке дійсно працює.

SKINTOP® SOLAR

Кабельний ввід SKINTOP® SOLAR є надзвичайно витривалим, вогнестійким і може функціонувати у температурному діапазоні від -40 до + 125°C.

EPIC® SOLAR 4 THIN

Коннектори EPIC® SOLAR 4 THIN були розроблені для жорстких умов експлуатації і запобігають втрати енергії. Мідні жили під'єднуються безпосередньо до роз'єму. Навіть при високій напрузі місце з'єднання залишається досить прохолодним. Це робить коннектор безпечним і надійним. Ще однією його перевагою є надзвичайно міцний 12-мм корпус.

Огляд EPIC® Solar 4 Thin

Огляд EPIC® SOLAR RAZOR

Огляд EPIC® MAP SET