З далекоглядністю світового гравця


Бачення майбутнього починається з питань

Оскар Лапп

Оскар Лапп

 

У 50-х роках підйом у індустріалізації призвів до значного росту попиту на кабельно-провідникову продукцію.

Зіштовхнувшись із таким розвитком подій, у Оскара Лаппа постало питання:

"Як я можу оптимізувати поточний метод ручної обробки окремих жил і покрити їх зовнішньою оболонкою?"

Його відповідь - винахід першого промислового гнучкого кабелю із маркуванням кольором - ÖLFLEX®.

 

1957 - Наріжний камінь для успішного майбутнього

Оскар Лапп

Оскар Лапп

Родина Лапп придбала будинок на Розентальштрассі в Штутгарт-Файнгінген.

Ставши незалежним, Оскар Лапп виробляє перший в історії сигнальний кабель промисловим шляхом - ÖLFLEX®. Оскар і Урсула Іда Лапп налагоджували продажі нового продукту разом. Їх стартовим капіталом для цього була банківська позика на 50,000 німецьких марок. Урсула Іда і Оскар Лапп з UI Lapp KG використовували для назви ініціали Урсули Іди.

У 1959-му Лапп розробляє політику брендів.

Перший у історії кабель ÖLFLEX®

Перший у історії кабель ÖLFLEX®

Присвоєння імен продуктам було абсолютно новою ідеєю у ​​той час, але дозволяло істотно виділиться серед конкурентів. Оскар Лапп знову був серед новаторів і став одним з перших, хто запропонував систему прив'язування імен до продуктів. Ці імена використовуються в Lapp і сьогодні. Найбільш відомий бренд ÖLFLEX®, який займає особливе місце в історії промисловості.

1963-1965 Започаткування інших підприємств

Завод Lapp Kabelwerke GmbH з виробництва кабелю на Галілеоштрасе

Завод Lapp Kabelwerke GmbH з виробництва кабелю на Галілеоштрасе

У 1963 Оскар Лапп заснував свій завод з виробництва кабелю Lapp Kabelwerke GmbH на Галілеоштрассі. Тут виготовлялась кабельно-провідникова продукція згідно із вимогами замовників в орендованому приміщенні. У цьому ж році трохи пізніше було засновано компанію Contact GmbH для виробництва прямокутних конекторів. У 1965 році Оскар Лапп вже найняв 30 працівників. Головний офіс компанії перемістився з його будинку на Шульце-Деліч-штрассі в Штутгарт-Фаінгінген.

1979 - Ölflex Inc. USA стає першою закордонною філією

Lapp USA

Lapp USA

Цей ранній вихід на міжнародний ринок був нетиповий для німецького малого та середнього бізнесу. Компанія в США стала успішною із самого заснування.

Оскар Лапп успішно розвивав іноземні ринкі. Він добре відчував потреби клієнтів. Знову таки клієнтоорієнтованість компанії і досконале обслуговування зробили компанії добру репутацію. Це - основа успішної стратегії, яка допомогла Оскару Лаппу і його компанії вийти на міжнародний рівень. Сьогодні Lapp Group має кілька підрозділів і підприємств у США, Канаді, Мексиці та Бразилії.

1983 - Lapp Systems

Lapp Systems GmbH

Lapp Systems GmbH

 Зігберт Лапп, як перший представник другого покоління, заснував іншу компанію - "S" Glaskabel GmbH, яка  у 1995 році була переіменована у Lapp Kabelsysteme GmbH і згодом у Lapp Systems GmbH.

Основними напрямкамиLapp Systems були та залишаються розробка комплексних кабельних систем, спірального кабелю, систем енергопостачання та рішень за індивідуальними замовленнями клієнтів.

1987 - Нова ера

Андреас и Зігберт Лапп

Андреас и Зігберт Лапп

 

25 квітня 1987 від серцевої недостатності помер Оскар Лапп.

Після його смерті Урсула Іда Лапп і їхні сини, Андреас і Зігберт Лапп, взяли на себе управління компанією. Нове покоління взяло ідеали та ідеї засновника компанії, і підняло їх на новий рівень. Така показова спадкоємність в стилі управління принесла компанії ще більший успіх. Компанія зростала як у своїй країні, так за її межами. Нові лінії продукції виводилися на нові ринки.

Клієнт-орієнтованість і віра в досяжність бажаного залишаються ключовими аспектами у філософії компанії. Два директора другого покоління також розцінюють мужність, рішучість і підприємницьку далекоглядність як життєво важливі.

Разом вони контролюють долю компанії та дописують нові глави в її історію успіху.

1992 - Фонд імені Оскара Лаппа

Фонд имени Оскара Лаппа

Фонд имени Оскара Лаппа

Фонд імені Оскара Лаппа був створений у пам'ять про засновника. Він підтримує дослідження серцево-судинних захворювань.

 

Фонд використовує свої ресурси, в першу чергу, для підтримки молодих і талановитих учених. Дослідницька премія фонду Оскара Лаппа присуджується молодим ученим щороку.

1995-2005: Світовий гравець

unternehmen geschichte 10 Global-Player

 

Кількість іноземних представництв компанії зростає. Lapp Group тепер присутня на головних міжнародних ринках Азії, Європи та Америки. 2500 співробітників в 50 компаніях і в більш ніж 100 представництвах по всьому світу.

Щороку найбільш успішні співробітники особисто відзначаються сім'єю Лапп.

2007/2008 – Усі передумови до розвитку

unternehmen geschichte 11
Lapp Group розширює свої міжнародні кордони. Наш найбільший промисловий завод в Форбахі на північному сході Франції розширюється, щоб подвоїти виробничі потужності. У США дистриб'юторська компанія KL Tannehill Inc. стала Lapp Tannehill Inc., її головний офіс розташований у Савадж, штат Міннесота. В індійському Бангалорі компанія заснувала Lapp Center Asia, що дозволило поліпшити контроль якості і проводити різні випробування. Компанія навіть відзначилася в таких віддалених місцях як Сибір: ми відкрили новий Кваліфікаційний Центр в політехнічному університеті в Томську, Росія. Це дозволило компанії допомагати у розвитку електротехнічних дисциплін в університеті. Lapp також будує нові заводи, дилерські та логістичні центри в Іспанії, Чехії, Норвегії, Кореї та Бразилії. Нові офіси продажів, як в Індії, Китаї та багатьох інших місцях, допомагають поліпшити рівень продажів на місцях.

2009 – ÖLFLEX® життя у русі

50 років ÖLFLEX®

50 років ÖLFLEX®

Під цим девізом Lapp Group святкує 50-ту річницю нашого флагманського бренду ÖLFLEX®.

2010: Засновник компанії Урсула Іда Лапп святкує свій 80-річний ювілей

ursula ida lapp d1f25a31a0

 

Урсула Іда Лапп - не тільки геніальний підприємець, а й людина, яка зробила величезний внесок у розвиток економіки Німеччини вцілому. 30 травня 2010 Урсуле Іде Лапп, голові наглядової ради Lapp Holding AG (м Штутгарт), виповнилося 80 років. Саме вона є джерелом духу компанії і хранительнецею її традицій і сьогодні, пройшовши разом зі своїм чоловіком Оскаром Лапп (1921-1987) шлях від маленької локальної компанії до транснаціональної корпорації.

Road-show: Барабан-іменинник ÖLFLEX®

maxresdefault
В рамках п'ятидесятого дня народження бренду ÖLFLEX®, Lapp Group організувала заходи грандіозних масштабів - броад-шоу ÖLFLEX® World Tour. Святкування відбулися в 10 країнах: Франція, Іспанія, Південна Африка, Індія, Китай, Японія, Чилі, США, Швеція та Нідерланди. Барвисті вистави, яскраві артисти і непередбачувані перевтілення надовго запам'ятаються запрошеним клієнтам і співробітникам, хто будь-яким чином був задіяний у святкуванні ювілею. Факти вражають: кабельний барабан ÖLFLEX® проїхав більше 32,000 миль і був підписаний 2,500 людьми. Більше 200 чоловік взяли участь у транспортуванні кабельного барабану ÖLFLEX®, а в архіві зберігається 880 гігабайт відео хроніки.