Profinet

Ви завжди можете довіритись рішенням LAPP, розраховуючи на надійну та безперебійну передачу даних. Широкий асортимент кабелю та компонентів, що включає стандартні позиції та рішення розроблені згідно індивідуальним вимогам клієнтів, пройшли ретельний контроль якості у власних тестових центрах і лабораторіях.

 

Стійкість продукції LAPP до вливів хімічних, механічних навантажень та погодних умов, робить її універсальною для використання у будь-якій сфері промисловості. 4/8-ми жильний PROFINET® кабель представлений у двох лінійках: ETHERLINE® - кабель з мідними жилами для промислового Ethernet та HITRONIC® - оптоволоконний кабель.

Швидкий монтаж, а отже легкі у зборці та застосуванні роз'єми, відіграють особливо важливу роль у промисловому Ethernet. Стандартом офісних структурних кабельних систем є роз`єм RJ45, у той час як в промислових умовах використовується M12. Конфекціонування кабелю за допомогою роз'ємів EPIC® Data достатньо просте без використання спеціальних інструментів. Таким чином, вони дозволяються економити не лише час, але і кошти.

 

Готові рішення у вигляді patch code ETHERLINE® кабелю також доступні. Іх перевагою є гарантоване герметичне з`єднання та гарантовану заявленуякість та швідкість передачі даних.

ETHERLINE® мідний кабель

 

  • Мідні мережеві дані кабелі для передачі в додатках PROFINET®.
  • Право кабель для майже кожної області застосування.Всі поточні типи доступні з UL сертифікації.Спеціальні кабелі для особливо гнучкого застосування, таких як використання в тягової ланцюга або для торсіонних додатків.Для даних швидкості передачі від 100 Мбіт / с до 10 Гбіт / с з Cat.7 кабелів.Кабелі призначені для роботи в жорстких промислового використання.