Виключення відповідальності

Зміст веб-сайту

Автор усвідомлює, що не може гарантувати актуальність, правильність, цілісність та якість наданої інформації. Позови про відповідальність проти автора, що відносяться до нанесення матеріального або нематеріального збитку, який виник в результаті використання або не використання наданої інформації, або ж через використання некоректної або недостатньої інформації, повинні бути виключені, тому що не є навмисним з боку автора. Автор залишає за собою право змінювати, додавати або видаляти частини сторінок, або ж цілого веб-сайту, або припиняти його публікацію на короткий час або на постійній основі.

 

Посилання

У випадку прямих або непрямих посилань на інші веб-сайти, які знаходяться за межами відповідальності автора, відповідальність може вступати в силу, тільки якщо автор знає про вміст (контенті), і це технічно можливо та раціонально для нього/неї запобігти його використання в випадку забороненого вмісту. Таким чином, автор чітко заявляє, що на момент встановлення посилань на інші веб-сайти, забороненого вмісту на них виявлено не було. Автор ніяким чином не впливає на існуючий і майбутній дизайн, зміст та на авторство веб-сайтів, на які є посилання. Таким чином, він / вона чітко заявляють про свою непричетність до веб-сайтів, на який дані посилання і які були змінені після встановлення таких посилань. Дане заява розповсюджуються на всі посилання, встановлені на власному веб-сайті компанії, а також до записів інших осіб у гостьових книгах, на форумах і в списках розповсюдження, які встановлені автором. Провайдер веб-сайту в єдиній особі несе відповідальність за незаконний, некоректний,  неповний зміст, та особливо, за збитки завдані в результаті використання або не використання інформації, наданої таким шляхом, а не оператор веб-сайту, який тільки посилається на відповідні веб- сайти за допомогою посилань.

 

Закон про авторське право та торгові марки

Автор намагається дотримуватися прав по використанню графіки, звукових документів, відео епізодів та текстів усіх публікацій, створених ним же або ж використовувати графіку, звукові документи, відео епізоди та тексти без ліцензування. Всі торгові марки, без обмежень, представлені на цьому веб-сайті, які захищені третіми особами, є без винятку предметом регулювання відповідних законів про торгові марки та прав власності відповідних зареєстрованих власників. Крім зазначеного тут, ми не стверджуємо, що торгові марки не захищені правами їх власників! Авторське право на опубліковані об'єкти, створені самим автором, залишається власністю автора веб-сайту. Заборонено копіювання або використання такої графіки, звукових документів, відео епізодів та текстів в інших електронних або друкованих виданнях без дозволу на те автора.

 

Захист даних

У випадку введення особистих або ділових даних (електронні адреси, імена, адреси, назви компанії) на веб-сайті, ці дані надаються їх власником виключно на добровільній основі. Використання та оплата всіх наданих послуг, в тій мірі наскільки це технічно можливо та раціонально, також дозволено без вказівки таких даних або із зазначенням анонімних даних або псевдоніма.

 

Законність або Виняток відповідальності 

Це «Виключення відповідальності» має розглядатися, як частина веб-сайту з якого зроблено посилання на цю сторінку. Якщо частини або окремі формулювання цього тексту не відповідають, або не зовсім відповідають, чинній правовій (законній) ситуації, то інші частини документа залишаються незмінними з точки зору їх змісту та їх юридичної сили.

Matomo Tracking

Ви можете відмовитися від унікального cookie, прив'язаному до вашого браузеру, що ідентифікує вас в системі аналітики даного сайту, тим самим відмовившись від будь-якого збору відомостей про вас і їх аналізу на даному сайті.
Зніміть галочку і отримаєте виключення cookie для відмови збору даних.