Замовити книгу LAPP

"Lapp - Розподіл електричної енергії та передача електронної інформації" третя редакція книги, яку розпочав писати наш засновник, Оскар Лапп.

Книга Lapp Group "Розподіл електричної енергії та передача електронної інформації"

Книга Lapp Group "Розподіл електричної енергії та передача електронної інформації"

Його захопленням була електротехніка. Його метою стало надихнути якомога більше людей.

Оскар Лапп, засновник Lapp Group в Штутгарті, все частіше переконувався в тому, що є багато важливих книг про електрику, про шлях струму від електростанції до споживача та, звичайно, про програмовані робочі системи, що функціонують без обслуговуючого персоналу, але немає жодної книги про кабелі управління, жодної книги, яка містить базову інформацію про електрику та електропостачання.

У 1983 році Оскар Лапп, геніальний винахідник та підприємець, вирішив створити довідник для клієнтів та споживачів його високоспеціалізованих виробів: насамперед для електромайстрів та електромонтажників, а також для підростаючої зміни фахівців. Оскар Лапп тоді говорив: "Я хочу написати не науковий твір, а просто книгу, яка містить те, що хотілося б знати, що необхідно знати та, можливо, те, що досі ще не було відомо. Одним словом: довідник для усіх та кожного".

Книга "LAPP" була вперше представлена у​в 1986 році на виставці в Ганновері. Сьогодні перше і друге видання книги Оскара Лаппа розійшлися повністю. Оскар Лапп, на жаль, не дожив до цього. Цим новим актуальним виданням спадкоємці шанують його пам'ять.

 

Для того, щоб замовити  екземпляр книги, напишіть нам по електронного листа на адресу marketing(at)lappukraine.com