ÖLFLEX® SMART

Нас часто запитують або все, що Ви хотіли б знати про новий ÖLFLEX®.

 

Питання: Що конкретно приховано за назвою ÖLFLEX® SMART 108?

Відповідь: Поява ÖLFLEX® SMART 108 являє собою ще один крок на шляху розширення нашого, так званого, ряду продукції «Basic line» (Базова серія). Basic line включає діапазон продукції з фундаментальними властивостями для задоволення різних вимог до застосування, однак, деякі її властивості були упущені, щоб надати Вам цінову перевагу. Близько року тому ми представили продукт з нашої базової серії - ÖLFLEX® CHAIN ​​808/809 для використання у рухомих кабельних ланцюгах - зараз ми представляємо кабель ÖLFLEX® SMART 108, як додаток до нашого «класичного» ÖLFLEX® CLASSIC 110. Ще раз наголосимо, ми реагуємо на специфічні вимоги багатьох клієнтів та шукаємо продукти які відповідають іх очікуванням. Скажіть тепер, хіба це не розумно («SMART»)?

 

П: Чи існує різниця в якості між кабелем ÖLFLEX® CLASSIC 110 та ÖLFLEX® SMART 108?

В: Ні! Коли мова стосується якості, ми ніколи не йдемо на компроміси. Також як і ÖLFLEX® CLASSIC 110, новий ÖLFLEX® SMART 108 тестується і сертифікується згідно VDE з інспекцією виробництва. Базові, нормативні властивості є однаковими для обох кабелів і підтверджені сертифікатами.

 

П: Чим відрізняється ізоляція з відновленого ПВХ?

В: Технологія повторної переробки ПВХ відома досить давно. Однак, у нашому випадку, ми зустріли ряд складнощів: з одного боку, ми виробляємо продукцію в промислових масштабах, а з іншого - ми повинні постійно забезпечувати високу якість продукції, що випускається. Ізоляція ПВХ - це далеко не простий додаток до кабелю, а, якраз навпаки, найбільш важлива його складова, яка набуває особливого значення при виробництві великих обсягів продукції. Саме з цієї причини, наприклад, зовнішня оболонка кабелю ÖLFLEX® SMART 108 виготовлюється у два етапи, спочатку накладається відновлений ПВХ, який має чорний колір, а потім накладається первинний ПВХ, який в нашому випадку сірого кольору.

 

П: Чи можуть кабелі ÖLFLEX® CLASSIC 110 та ÖLFLEX® SMART108 замінювати один одного?

В: З точки зору габаритів, ваги і електричних параметрів, ці кабелі ідентичні. З метою задовольнити попит на більш економічну версію кабелю ÖLFLEX® із стандартами якості Lapp, властивості кабелю ÖLFLEX® SMART 108 обмежені базовими, яких цілком достатньо для  найбільш поширених областей застосування. На противагу, кабель ÖLFLEX® CLASSIC 110 має ряд додаткових характеристик, наприклад, для використання у рухомих кабельних ланцюгах і вітряних турбінах, стійкість до вигину, скручування, масел, розширений температурний діапазон. Чотири критично важливі технічні аспекти.

 

П: Ймовірно, що ÖLFLEX® SMART 108 замінить ÖLFLEX® CLASSIC 110?

В: Кабель ÖLFLEX® SMART 108 розробився на зміну OLFLEX® CLASSIC 110. Він помітно відрізняється від ÖLFLEX® CLASSIC 110 і є істотним доповненням до існуючого портфоліо Lapp. За допомогою кабелю ÖLFLEX® SMART 108 ми надаємо клієнтам ще більше можливостей щодо вибору правильного продукту. Тепер клієнти можуть обирати: спеціальні технічні можливості, якими володіє кабель ÖLFLEX® CLASSIC 110 або їхні вимоги повною мірою задовольнятимуться властивостями нового кабелю ÖLFLEX® SMART108, який має таку ж якість Lapp, але за нижчою ціною. Це означає, що вибір відповідного кабелю залежить від індивідуальних вимог клієнта.

 

П: Для кого, в першу чергу, призначений кабель ÖLFLEX® SMART 108?

В: Враховуючи технічні параметри нового кабелю, а також його істотну цінову перевагу, ми представляємо цей кабель як альтернативу продуктам вітчизняного виробництва (ПВС, ВВГ, КВВГ). Такий продукт максимально зацікавить монтажні організації, будівельні та інженерні компанії. Цей кабель призначений, перш за все, для тих, кого не влаштовує якість вітчизняної кабельної продукції, але при цьому не бажає значно переплачувати за продукцію більш високого цінового сегмента. За допомогою нового кабелю ÖLFLEX® SMART 108 ми виходимо на новий для себе ринок - ринок масового споживання кабелю. Тому перелік компаній, кому цей продукт може бути цікавий, не обмежений.