Пост-реліз виставки ElcomUkraine 2017

Цього року ЛАПП УКРАЇНА ТОВ взяла участь у міжнародній виставці elcomUkraine2017, що відбулася з 11 по 14 квітня 2017 р.

Колектив Lapp Group в Україні

 

Lapp Group - cервіс, який має значення, і люди, що роблять цей сервіс можливим.

 

Ми ставили собі за мету розказати ринку про один із стратегічних напрямків роботи нашої компанії – послуги та сервіси, які ми надаємо нашим клієнтам. Ми прагнемо, щоб наш клієнт завжди залишався щасливим та звертався до нас знов і знов.

 

Основним наміром участі Lapp Group на виставці в 2017 році було спілкування та отримання інформації щодо послуг та товарів, які необхідні ринку. Адже тільки через живий діалог із клієнтами з’являється розуміння та народжуються нові ідеї.

Протягом виставки гостям були представлені як продукти основної лінійки Lapp Group, продукція Mennekes, Cimco, так і готові рішення «під ключ» - ÖLFLEX® CONNECT, що об’єднує всі можливі кабельні рішення: сервокабелі з роз’ємами, джгути та кабельні збірки, кабельні ланцюги з наповненням та інші ще більш складні продукти.

Існуючі та нові клієнти, а також усі зацікавлені мали змогу познайомитися наживо зі співробітниками відділу клієнтської підтримки, регіональними представниками, відділом маркетингу та мали змогу поспілкуватись в неформальній обстановці з директором Валерієм Мардалем та начальником відділу продажів Євгеном Тарасюком.

Для того, щоб наочно показати, як працює наша компанія, а саме, що за будь-яким відвантаженням товару клієнтам стоять складні процеси, налагоджена робота ретельно продуманого механізму, де кожен співробітник Lapp має свою зону відповідальності і розуміє, що від нього залежить увесь цикл - ми розробили незвичайну інсталяцію «Ланцюгова реакція від LAPP».

Протягом усіх днів виставки кожен відвідувач мав змогу взяти участь у розіграші подарунку від ЛАПП УКРАЇНА ТОВ – гіроборду. І серед сотень учасників, шляхом жеребкування, перемогу здобув Павло Круглюк, директор КП Інтермеханіка, м.Біла Церква.

Цьогорічна виставка зросла за всіма показниками: площа збільшилась до близько 11 тис.кв.м, прийняли участь понад 250 компаній з 12 країн світу — України, Австрії, Білорусі, Китаю, Південної Кореї, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, Туреччини, Швеції. Біля 8,5 тисяч фахівців приїхали на elcomUkraine з усіх куточків України!

В підсумку, можна сказати, що усі ці цифри свідчать про однозначне пожвавлення ринку, економічне зростання, позитивну налаштованість як учасників, так і відвідувачів, готовність ринку висувати нові стратегії в реаліях сьогодення і рухатись далі!