Кабель ETHERLINE® PN CAT.6A Fast Connect

Високошвидкісні кабелі ETHERLINE® з технологією швидкого з’єднання FC (Fast Connect)

Кабель ETHERLINE® PN CAT.6A Fast Connect – поєднує в собі швидкий та зручний монтаж з високими швидкостями передачі даних.

Кабель ETHERLINE® PN CAT.6A Fast Connect – поєднує в собі швидкий та зручний монтаж з високими швидкостями передачі даних.

Мінімальні зусилля при з'єднанні пристроїв, простий монтаж кабелю і висока швидкість передачі даних — усі ці важливі властивості поєднує в собі кабель ETHERLINE® PN CAT.6A Fast Connect від компанії LAPP.

ETHERLINE® PN CAT.6A Fast Connect ідеально підійде клієнтам, що спеціалізуються на виробництві верстатів та автоматичного обладнання, а також може використовуватись у промисловості та будівництві для прокладання мереж з високою пропускною здатністю.

Якщо кабель у верстаті або шафі керування застарілий або пошкоджений, він зазвичай підлягає негайній заміні для запобігання зупинки виробництва або більш серйозній шкоді. Однак заміна кабелю вимагає часу. LAPP взявся вирішити цю проблему: завдяки технології Fast Connect новий кабель ETHERLINE® PN CAT.6A  Fast Connect має очевидні переваги перед іншими кабелями в частині монтажу та збірки. Завдяки перехресному розділювачу, що розділяє між собою чотири пари дротів, і внутрішній оболонці, відпадає потреба в екрануванні пар. На відміну від типових кабелів, тут не потрібно видаляти фольгу з усіх чотирьох пар дротів. Як наслідок, з'єднувати кабелі за технологією Fast Connect легко і швидко. Спеціальний інструмент від LAPP оптимально підготовляє кабель для з'єднання лише за одну дію, ще більше економить час. Новий захисний екран також забезпечує тривалий термін служби кабелю.

ETHERLINE® PN CAT.6A забезпечує максимальну швидкість передачі даних до 10 Гбіт/с для мідних кабелів у промисловому виробництві. Усі кабелі лінійки PROFINET від LAPP є сумісними як між собою, так і з кабелями інших виробників. На додаток до відповідності стандарту PROFINET, рішення від LAPP мають сертифікацію для розповсюдження на північноамериканському ринку (сертифікація UL), отже, непотрібно одержувати додаткові дозволи.

Номенклатура ETHERLINE® PN Cat.6A  налічує сім варіантів конструкції.

Три для фіксованого монтажу (тип А):

  • з оболонкою ПВХ, яка не поширює горіння;
  • з безгалогеновою оболонкою, що не поширює горіння (FRNC);
  • з поліуретановою оболонкою (безгалогенова, не поширює горіння та має збільшену стійкість до механічних впливів).

На додаток, LAPP постачає дві версії для гнучкого монтажу (тип В):

  • з оболонкою ПВХ;
  • з безгалогеновою оболонкою, що не поширює горіння (FRNC);

Також існує два рішення для використання, що вимагає високої гнучкості кабелю (тип С) (наприклад, для використання у кабельних ланцюгах):

  • з оболонкою ПВХ (PVC);
  • з поліуретановою оболонкою (PUR).

Вибір різних діаметрів та оболонок дозволяє використовувати ці кабелі для надзвичайно широкого спектру потреб.