+38 044 495 6000

 

 

alter Browser Firefox Browser Internet Explorer Browser Safari Browser Opera Browser
 
 

SPS IPC Drives 2015

Багато експертів зі світу автоматизації вже в очікуванні SPS IPC Drives 2015, провідної виставки Європи, яка буде присвячена електричним системам автоматизації та пройде з 24 по 26 листопада 2015 року в Нюрнберзі (Німеччина). Традиційно в рамках виставки Lapp Group презентує ряд новинок. Що саме?

Кабель ÖLFLEX® 408 (409) P

Особлива увага буде зосереджена навколо кабелю ÖLFLEX® 408 P та ÖLFLEX® 409 P. Його унікальність полягає у надійній оболонці із поліуретану, що легко видаляється. Кабель  з поліуретановою оболонкою є ідеальним рішенням для експлуатації у агресивному середовищі, там де стандартна оболонка із ПВХ не є ефективною.

 

Зазвичай монтаж кабелю із поліуретановою оболонкою є достатньо трудомістким, але ÖLFLEX® 408 (409) P вирішує цю проблему. Кабель має функціональний заповнений шар, що захищає жили і робить видалення зовнішньої оболонки простим та безпечним процесом.  

Кабель ÖLFLEX® HEAT 125

 

Протипожежна безпека є ще однією областю, де Lapp Group представить свої нові продукти на SPS 2015. Кабель ÖLFLEX® HEAT 125, завдяки своїм поліпшеним властивостям в умовах спалахування вогню є ідеальним для ділянок високої скупченості відвідувачів як на промислових, так і на громадських об`єктах.

  

Постійна робоча температура до + 125°С дозволяє використовувати кабель в якості контрольного чи силового в двигунах, теплових установках та системах кондиціонування повітря. Для областей, які потребують найвищого рівня протипожежного захисту, Lapp представляє оновлений ETHERLINE® FIRE.

 

Новий ETHERLINE® FIRE Cat.5e PH120 - перший кабель на ринку, який зберігає свою ізоляцію протягом 120 хвилин і забезпечує швидкість передачі даних до 1 Гбіт / с при дії полум'я. Це робить його ідеальним для систем пожежної сигналізації, наприклад, які повинні передавати важливу інформацію максимально довго.

Кабель ETHERLINE® ROBUST у комплекті із роз`ємом EPIC® ULTRA H-B

 

Кабель ETHERLINE® ROBUST у комплекті із роз’ємом EPIC® ULTRA H-B є ідеальним для підприємств харчового сегменту, адже має підвищену стійкість до пари та агресивних засобів очистки.

 

ETHERLINE® ROBUST також ефективно функціонує при впливі вологи, озону та УФ випромінення.  Подвійний екран забезпечує передачу даних із високою надійністю на ділянках із електромагнітними хвилями.

 

EPIC® ULTRA HB виконаний із пластикату із стальними елементами фіксації, захищає контакт від ерозії завдяки герметичному блокуванню.

Кабельний ввід SKINTOP® GRIP

Lapp Group також розширила асортимент кабельних аксесуарів - SKINTOP® GRIP – кабельній ввід із підвищеним захистом від натяжіння. Він в першу чергу розроблений для систем рухомої прокладки кабелю.

Каталоги та брошури

За посиланням Ви можете переглянути та замовити наші каталоги та брошури

... далі