Лабораторія майбутнього LAPP на Hannover Messe 2019

LAPP Futurelab rgb

Майбутнє з’єднувальних технологій

 В Лабораторії Майбутнього (futureLab) буде показано/розказано як буде виглядати майбутнє з’єднувальних технологій.

 

Що очікує на майбутнє з’єднувальних технологій? LAPP надаватиме захоплюючі та дивуючі відповіді гостям виставки Hannover Messe 2019 в залі 11, на стенді C03. Вперше лідер ринку інтегрованих з’єднувальних систем поділиться інсайтами від розробників власної Лабораторії майбутнього від LAPP, що вбудовано прямо в стенд. “З новою Лабораторією Майбутнього ми маємо намір закріпити нашу позицію технологічного лідера,” каже Гюдо Еге (Guido Ege), керуючий напрямком Технологій та розвитку в  LAPP. Він додає: “Чотири основні “кити” лабораторії знаходяться на різних етапах зрілості ринку. Деякі з них вже доступні і готові до продажу, тоді як інші зараз знаходяться на етапі функціонального прототипу.

Прогнозоване обслуговування кабелів.

Якщо на заводі відмовляє система, це може коштувати дорого. В найгірших випадках, виробництво може повністю припинитися. Вартісні видатки можуть бути попереджені через прогнозоване обслуговування – одною із ключових обіцянок Industry 4.0. Розробники в LAPP подолали довгий та складний шлях до розуміння того, як відслідковувати стан кабелів передачі даних і вони готові презентувати своє інноваційне рішення. Що робить цю ідею новою на фоні вже існуючих? Рішення LAPP не вимагає змін від кабелів, наприклад таких як додаткові дроти або жили, які потребують складного підключення користувачем. Замість цього електронний пристрій постійно відстежує сигнали, що передаються кабелем, і аналізує їх якість. Якщо якість сигналу падає до критичної позначки, прилад подає сигнал тривоги. Потім кабелі можуть бути замінені протягом планового  ремонту. Наприклад, електронні компоненти можуть бути вбудовані до комутаторів або інших пристроїв; при цьому екстра витрати для користувача будуть мінімальними. І, якщо кабелі LAPP вже знаходяться в користуванні (і прилади вже зконфігуровано згідно їхніх електричних особливостей), їх можна навіть модернізувати на існуючих заводах та машинах. Це рішення з прогностичного обслуговування кабелів передачі даних вже знаходиться в розробці в LAPP. Компанія очікує його виходу на ринок в найближчому майбутньому і веде перемовини з потенційними партнерами про тестове впровадження.

 

Розумні кабельні барабани.

Скільки метрів кабелів залишилося на барабані? LAPP продемонструє інтелектуальне рішення для швидкої відповіді на це запитання в Лабораторії Майбутнього: розумний кабельний барабан. Датчик обчислює залишок кабелю на барабані і коли залишок критичний, передає цю інформацію до ERP системи. Розумний кабельний барабан було спроектовано в колаборації з Schildknecht AG, спеціалістами з бездротового зв'язку для промислового застосування. Він вже доступний як прототип і тепер буде випробуваний разом з партнерами.

Кабелі для нової ери постійного струму.

Постійний струм (DC) – це майбутнє енергопостачання. Від LED освітлення до електричних транспортних засобів, багато споживачів вже фактично споживають постійний струм і все більша кількість систем (на чолі с фотогальванікою), які генерують постійний струм, подають його в мережі загального користування. Величезні втрати енергії виникають, коли змінний струм конвертується на постійний. LAPP – перша компанія в сфері з’єднувальних технологій, що почала розробляти та продавати кабелі спроектовані спеціально для промислових DC застосувань. В рамках лабораторії Майбутнього LAPP, представляємо Вам новий контрольний кабель ÖLFLEX DC 100, який вже доступний для покупки та є на складі, в додаток до інших кабелів з різними ізоляційними матеріалами, які було оптимізовано спеціально для DC застосувань.

Зменшення розмірів через зменшення кількості пар.

Досі основним правилом для кабелів передачі даних було - “швидше = краще”. І, все ж, кабелі Cat.6 і Cat.7 є занадто великими для підключення індивідуальних датчиків на польовому рівні при автоматизації виробництва. Одножильний кабель Ethernet тут є кращою альтернативою. Замість чотирьох пар провідників він має лише одну. Це економить до 75% часу при з’єднанні – і це вже не кажучи про те, що кабель з двома жилами дешевший ніж з той, що має вісім жил. Також ці кабелі тонші, тож вони якнайкраще підійдуть в ситуаціях, коли простір – це розкіш. LAPP вже має в асортименті одножильні кабелі Ethernet, але поки що не має конекторів з таким стандартом. Наразі LAPP та інші виробники працюють над цією задачею.

Відвідувачі зацікавлені в технологіях майбутнього можуть відвідати нашу futureLab на виставці в Гановері на стенді LAPP №03 в 11 павільйоні