ОГЛЯД НОВИХ ПРОДУКТІВ

EPIC® MH MODULAR - модульний промисловий з'єднувач

EPIC® MH MODULAR - модульний промисловий з'єднувач

EPIC® MH MODULAR

Одна система - тисячі варіацій. Це, мабуть, найкращий спосіб охарактеризувати систему EPIC® MH MODULAR від Lapp. З EPIC® MH MODULAR можна комбінувати коннектори, адаптуючи з'єднувач під індивідуальні вимоги замовника. Мова йде не тільки про підключення силових, сигнальних кабелів та/або кабелів передачі даних за допомогою всього лише одного з'єднувача. Завдяки своїй універсальності ця модульна система може бути використана в найрізноманітніших галузях, таких як залізничний транспорт, верстатобудування, робототехніка, а так само харчова промисловість і виробництво напоїв.

Все що потрібно, щоб зібрати свій власний з'єднувач, це вибрати корпус і підібрати до нього потрібні саме Вашій системі ізоляторні вставки  - і все готово. І ще одна вагома перевага для наших клієнтів: серія EPIC® MH MODULAR входить в стандартну номенклатуру Lapp, а значить Ви завжди можете замовити з'єднувачі з наявності і за привабливою ціною. І, звичайно ж, Lapp Group постачає не тільки окремі компоненти, але і повністю готові з'єднувачі за індивідуальними вимогами.

ETHERLINE® Cat. 7 FLEX

Гнучкий кабель ETHERLINE® 7-ої категорії, який особливо затребуваний там, де важлива швидкість передачі даних (наприклад в робототехніці або VoIP зв'язку), розширює лінійку кабелів Lapp для Ethernet-мереж. Зі швидкістю передачі даних в 10 Гбіт / сек в діапазоні частот до 600 МГц і відхиленням хвильового опору + - 5% ETHERLINE® Cat.7 FLEX встановлює нові стандарти в сегменті промислових мереж Ethernet.
Завдяки своїй простій конструкції кабель ETHERLINE® Cat. 7 FLEX має широкий діапазон застосування. У поєднанні з високою гнучкістю і невеликим зовнішнім діаметром, він ідеально підходить для використання в замкнутих просторах, таких як шафи управління, а також в машинобудуванні і в автомобільній промисловості.

ETHERLINE® TORSION cat. 7 - кабель передачі даних

ETHERLINE® TORSION cat. 7 - кабель передачі даних

ETHERLINE® TORSION cat. 7

Технічні характеристики кабелю ETHERLINE® TORSION Cat. 7 схожі з характеристиками кабелю ETHERLINE® Cat. 7 FLEX. Швидкість передачі даних 10 Гбіт / сек при частоті 600 МГц і відхиленні хвильового опору не більше ніж + - 5%, ось що становить основу кабелю Ethernet. Але на цьому схожість закінчується, так як даний кабель має встановлений термін служби не менше 3-х років, за цей час він здатний витримати 5 млн. циклів скручувань на 180 градусів на один метр. Під постійним навантаженням він зробить 4566 циклів в день, 24/7. Така швидкість і гнучкість дозволяє даному кабелю застосовуватися в таких сферах як робототехніка, а також в машинобудуванні, автомобільній промисловості та інших. Кабель відповідає стандарту мережі PROFINET.

ÖLFLEX® SERVO 719

ÖLFLEX® SERVO 719 є гідним продовжувачем ÖLFLEX® SERVO 700 і "молодшим братом" кабелю ÖLFLEX® SERVO 719 CY. Неекрановане виконання кабелю дозволить розширити лінійку серво-рішень Lapp для тих областей, де ЕМС не є обов'язковою вимогою. Його ізоляція виготовлена повністю з поліпропілену, що гарантує довговічність кабелю, а оболонка з ПВХ, який не розповсюджує процес горіння . Кабель є маслостійким та стійким до ультрафіолету і має низьку ємність. Але найбільшим нововведенням даного кабелю є те, що він має сертифікацію AWM. Даний тип дозвільної документації дає змогу застосовувати його на американському устаткуванні без додаткових перевірок.

ÖLFLEX® VFD 2XL 

Це два нових кабеля для частотних перетворювачів, які також відомі як частотно-регульовані приводи (VFD). Різниця між двома кабелями полягає наявності у ÖLFLEX® VFD 2XL додаткової пари жил управління, яка наприклад може бути використана для управління електричними гальмами. Це перший серво-кабель з ізоляцією із зшитого поліетилену і оболонкою з термопластичного еластомеру, який має значно більш високі механічні властивості ніж ПВХ.

UNITRONIC® BUS HEAT 6722

UNITRONIC® BUS HEAT 6722

UNITRONIC® BUS HEAT 6722

UNITRONIC® BUS HEAT 6722 - новий продукт в лінійці UNITRONIC®, яка включає низькочастотні кабелі передачі даних, LAN-кабелі і кабелі для BUS-систем. Розроблений відповідно до вимог комерційного транспорту, UNITRONIC® BUS HEAT 6722 має високу міцність. Призначений для використання в польових шинах, кузовах транспортних засобів та в салонах. У чому ж відмінність цього кабелю від будь-якого іншого? Він має 4 гнучких жили, що дозволяє йому передавати таку ж кількість інформації, що і інші кабелі, але при цьому займає 60% від того ж простору.

Крім того, даний кабель має розширений температурний діапазон до +105 градусів. Саме таку температуру він повинен витримувати, перебуваючи в моторному відсіку комерційного транспорту. Також даний кабель випробуваний відповідно до вимог і має сертифікат ECE-R 118.

 

 

Крім новинок продукції на стенді Lapp будуть також представлені системні рішення ÖLFLEX® CONNECT.

Звичайно, вимоги до кабелів і кабельних ланцюгів (так звані гнучкі кабельні канали або кабелеукладачі) в різних країнах різні. Створення готового до підключення рішення вимагає від постачальника досконалого знання не тільки власної продукції, але всіх стандартів, що регулюють установку, підключення і експлуатацію електротехнічного обладнання в тій чи іншій країні. Саме в цьому Lapp Group бачить одну зі своїх головних переваг: досвід розробки готових рішень по всьому світу і власні експерти в більш ніж у 140 країнах світу.

Втім, це далеко не єдина перевага ÖLFLEX® CONNECT: при поставці готових до підключення рішень Lapp бере на себе організацію збірки, доставки і зберігання всіх необхідних компонентів, що дозволяє замовнику заощадити час, ресурси і місце на власних складах. Крім того, в ÖLFLEX® CONNECT також входить випробування готового виробу на вимогу замовника.

Чи то кабельні ланцюги, чи конфекціоновані кабельні збірки або серво системи, фахівці Lapp Group завжди допоможуть знайти ефективне рішення.