LAPP GROUP НА ВИСТАВЦІ-ЯРМАРКУ HANNOVER MESSE 2017

Відвідайте Lapp Group на стенді C03 в залі 11!


Ви матимете змогу дізнатися, що саме робить EPIC® MODULAR, яке має відношення число 1712 до робототехніки і як ви можете об'єднати дві системи в одній розробці. Але мистецтво з з'єднання не закінчується нашими новими продуктами. Вам також нададуть інформацію по системних рішеннях.
З ÖLFLEX® CONNECT, акцентуємо увагу на асортименті готових рішень для кабельних систем, сервокабелях і кабельних ланцюгах.

 

Фокус на промисловості

Харчова промисловість, робототехніка та e-mobility - ось ключові теми для обговорення на виставці в 2017 році. Lapp Group зосередиться на темах, які є більш цікавими для майбутнього. Робототехніка в даний час - сфера, що постійно розвивається і набуває поширення. Області застосування для роботів стають все більш різноманітними, що відповідно ставить значно вищі вимоги до кабелю.

 

Замовлення квитків

Щоб стати гостем Lapp Group, варто лише ввести промокод Rckmnotqm5rmpm на веб-сайті Hannover Messe.

 

Приємні розваги

Мистецтво з'єднання - це не єдине мистецтво, яке Lapp Group представить на Hannover Messe. Після насиченого дня на виставці, Ви маєте можливість поспостерігати за мистецтвом карикатури, коли створюється портрет із Вас. Або, альтернативно, чому б не спробувати щастя в розіграші призів? Все, що вам потрібно зробити, це порахувати роз'єми в крижаній скульптурі. Той, хто правильно здогадається, дещо виграє на місці і має шанс виграти поїздку до Кракова, столицю культури Польщі. Адже країною-партнером Hannover Messe в цьому році є Польща.

Отже, що ж Ви чекаєте? Забронюйте квиток прямо зараз і завітайте на стенд (C03) в павільйоні 11 на виставці Hannover Messe 2017 року з 24 по 28 квітня.