ФОКУС НА ПРОМИСЛОВОСТІ

Цього року Lapp Group робить особливий акцент на таких галузях промисловості як виробництво продуктів харчування і напоїв, роботехніка та e-mobility (виробництво електромобілів і зарядок для них).

Харчова промисловість

Харчова промисловість - одна з небагатьох галузей промисловості з широким набором вимог до матеріалів і устаткування. Кабелі та аксесуари, які використовуються в цій області, повинні бути стійкими до впливу чистячих засобів, високих і низьких температур, впливу вологи і пари, а також високих механічних навантаженнь. Будучи членом асоціації «Safe Food & Factory», фахівці Lapp Group чітко знають всі стандарти, яким повинні відповідати кабельні рішення для харчової промисловості. Вся продукція цієї лінійки має необхідні сертифікати і відповідає стандартам EHEDG, ECOLAB і FDA.

Робототехніка

Кабельні з'єднання в конструкції робота виконують функцію аналогічну з нервовою системою людини. Кабель забезпечує зв'язок "комп'ютерного мозку" промислового робота з механізмами і датчики маніпулятора. Таким чином, в робототехніці кабелі повинні відповідати як мінімум двом вимогам: гнучкість і швидкість передачі даних. Звичайно, дані вимоги поширюються не тільки на кабелі, а й на аксесуари: кабельні рукави, кабельні ланцюги і електричні з'єднувачі. Досвід співпраці з відомими виробниками роботів дозволив здобути дійсно вражаючий обсяг знань в області робототехніки та застосувати ці знання в наших розробках. Саме тому наш асортимент включає в себе кабелі, які легко витримують кути повороту до 1000 ° і обертання до 360 ° на метр. 

Системи зарядки

Системи зарядки

e-Mobility

Популярність електромобілів у Німеччині та інших європейських країнах незаперечний доказ того, що автомобілі з електродвигунами є реальністю, а не мрією про майбутнє протягом тривалого часу.

Lapp поставляє як окремі компоненти для зарядних станцій, так і конфекціоновані (оснащений з'єднувач) зарядні кабелі для електромобілів. Дизайн кабелів і з'єднувачі може бути змінені відповідно до індивідуальних вимог замовника, також як і установка RFID чіпів і нанесення логотипу компанії.

Залізнична галузь

Потяги набувають все більшого значення як засіб пасажирських, так і вантажних перевезень. Кабелі повинні відповідати найсуворішим вимогам. Ці вимоги чітко визначені як міжнародним стандартом залізничної промисловості (IRIS), так і європейськими стандартами. Кабелі та з'єднання повинні витримувати високий рівень стійкості до вібрації, гнучкість, стійкість до впливу нафти і високих температурних коливань, а також відповідати нормам пожежної безпеки. Саме тому Lapp Group створили ÖLFLEX®TRAIN, який відповідає усім вимогам.

Відвідувачі Стенд Lapp Group на Hannover Messe зможуть докладно ознайомитися з лінійкою ÖLFLEX®TRAIN.