Валерій Мардаль

Директор компанії «ЛАПП УКРАЇНА ТОВ», 1980 року народження. «Кожен початок важкий, але коли бачиш позитивні результати своєї діяльності, це надихає і дає сили не зупинятися на досягнутому, а рухатися далі вперед ...»

Валерий Мардаль

Валерий Мардаль

Компанія ЛАПП УКРАЇНА, яка сьогодні є активним гравцем на електротехнічному ринку України, розпочала свою діяльність ще в 2002 році. Будучи студентом п'ятого курсу, під час написання дипломної роботи, Валерій, який у той час вже мав певний досвід роботи в електротехнічної галузі, відкриває представництво без права на комерційну діяльність Lapp Competence Centre Ukraine.

 

Вже через рік старанної роботи і активної маркетингової діяльності, у березні 2003, року було зареєстровано торгове представництво «ЛАПП УКРАЇНА ТОВ».

 

Європейська модель ведення бізнесу, слідування корпоративним цінностям компанії, індивідуальний підхід до вирішення різних питань, постійний діалог з партнерами, клієнтами та співробітниками компанії - це ті принципи, які Валерій використовує в своїй повсякденній роботі для досягнення поставлених цілей і для успішного управління компанією.

 

Валерій має вищу технічну (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»), а також бізнес освіту (MBA, «Києво-Могилянська Бізнес Школа») і управляє компанією з першого дня її заснування.