Андреас Лапп

Кмітливий і захоплений своєю справою підприємець з сім'ї підприємців. Андреас Лапп 1956 р. н. є Головою Правління Lapp Holding AG (Штутгарт).

Andreas Lapp

Andreas Lapp

Разом зі своїм братом Зігбертом він використовував свій талант для точного визначення потреб світового ринку. У результаті Lapp Group вийшла в авангард світових гравців за найкоротший період часу. Сьогодні компанія включає в себе 57 окремих компаній і близько 100 локальних партнерів і є одним зі світових лідерів у виробництві та постачанні гнучких кабелів, кабельних аксесуарів, промислових роз'ємів і готових кабельних рішень.

 

Діловий тип мислення Андреаса виховувався у нього з самого дитинства. Його батьки і засновники Lapp Group Урсула Іда і Оскар Лапп з самого раннього віку виховували його так, щоб в майбутньому він успадкував компанію.

 

Андреас Лапп вивчав право і управління бізнесом в Тюбінгені, недалеко від Штутгарту на південному заході Німеччини, і взяв на себе керівництво компанією незабаром після смерті свого батька в 1987 році. Він одружений і має трьох дітей.

 

Андреас Лапп також виступає Почесним Консулом Республіки Індія в німецьких федеральних землях Баден-Вюртемберг і Рейнланд-Пфальц.